PROFESJONALNY SERWIS W ORNONTOWICACH

Serwis samochodowy AutoSerwis Mariusz Honysz w Ornontowicach działa na rynku od 1994 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu, który podążając za potrzebami kierowców i branży motoryzacyjnej stał się nowoczesnym i kompleksowym serwisem samochodowym. Obecnie w naszym serwisie znajduje się kilka wysoko wyspecjalizowanych stanowisk pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem.
Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby oferować naszym Klientom najwyższą jakość usług.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z diagnostyką i naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Specjalizujemy się w mechanice ogólnej, oraz kompleksowym serwisie klimatyzacji, a także serwisie ogumienia. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

AUTOSERWIS MARIUSZ HONYSZ – ZESPÓŁ PASJONATÓW

Nasi mechanicy mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego – zapraszamy!

CZĘŚCI, Z KTÓRYMI DALEKO ZAJEDZIESZ

Wyspecjalizowana kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Aby klienci mogli cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są do tego wysokiej klasy, trwałe podzespoły! W związku z tym w naszym serwisie znajdziesz:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek – dedykowane dla Twojego modelu pojazdu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki 

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy, jednak co istotne – każdy nasz Klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne i doradztwo naszych pracowników. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać części dostosowane do Twojego stylu jazdy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy Klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany – nie narażamy naszych Klientów na niepotrzebne wydatki.